Magazín Forbes zostavil rebríček TOP 20 kráľov slovenského internetu. Keďže táto platforma pomaly, ale určite nahrádza televíziu, je veľmi ťažké sa na nej popri konkurencii množstva známych tvárí presadiť. Kto zabral prvé priečky?

YouTuberi, speváčky a speváci, raperi či športovci. Všetci úspešní influenceri zo Slovenska získali svoje príslušné miesto v tabuľke na základe obľúbenosti, udávania trendov či mnohých ďalších faktorov.

Začnime teda! Povestná zemiaková medaila prischla úspešnému YouTuberovi a podnikateľovi Petrovi „Expl0itedovi“ Altofovi. Ak sa pýtate: „Ako je možné, že práve on skončil „až“ na štvrtom mieste?“ Tak potom neuveríte nasledovnému.

Na treťom mieste skončil kráľ slovenského rapu a najnovšie aj lásky. Presne tak, hovoríme o „príliš skoro zamilovanom“ Patrikovi „Rytmusovi“ Vrbovskom. ČOŽE?! TRETÍ?! Poďme ďalej!

Strieborná medaila nie je až tak šokujúcim prekvapením. Skončila na ramenách svetového športovca, slovenského hrdinu a čerstvo nezadaného fešáka Petra Sagana.

Zrejme rozmýšľate, kto si zaslúžil zlaté a jedinečné prvé miesto spomedzi všetkých influencerov. Nie je to nikto iný ako miliónový YouTuber Daniel Sebastián Štrauch, ktorý na internete vystupuje pod prezývkou Gogo. Wau, gratulujeme! A čo zvyšok úspešnej dvatsiatky?

Všimli ste si, že na TOP prvých priečkach sa neumiestnila žiadna žena? Uff, baby, nezúfajme! Medzi najúspešnejších Slovákov sa prebojovali aj Dara Rolins, Zuzana Strausz Plačková či Lucia „Lucypug“ Hrušková. Koľké v poradí skončili a kto ďalší je na zozname? To sa dozviete >>>TU<<<.

Foto: Instagram l Zdroj: Forbes.sk