Zimné prítmie, jesenné ráno, letné vzplanutie, jarné prebudenie. Nech sa nachádzate v akomkoľvek období a v akejkoľvek fáze, existujú vety, pred ktorými sa vaši muži zdráhajú, strpčíte im nimi život alebo ich nimi aspoň kvalitne vystrašíte. :)

 

Zlatko ja, ja..

Môžete sa nachádzať v rôznych situáciách, byť spolu šťastní alebo sotva pár dní, no nič nie je krajšie ako keď skúsite vetu ,,zlatko ja, ja, ja som…” Garantujeme vám, že ešte pred dopovedaním tejto zázračnej vety sa zovrie vašej polovičke hrdlo a v tom lepšom prípade sa mu naženú aj slzy do očí. Bolesť brucha a navreté žily nie sú tiež ničím ojedinelým, pozor aj na príliš tvrdú podlahu v prípade odpadnutia. Ak je žena navyše dobrá herečka a použije pauzy tam kde treba, vyhrotí celú situáciu nevídaným spôsobom. V prípade, že ide o klamstvo môžete vetu s napätím dokončiť slovami ospalá, hladná, unavená, krásna :)

Požičiaš mi auto?

Ak nemá muž malú dcéru, neexistuje pre neho väčšia pýcha ako jeho milované auto. Či ide o BMW alebo fiatku zaručujeme, že zničená karoséria (poškriabaný lak, odpálený blatník, hocičo) = zničené ego. Chcete preveriť silu vašej nezdolateľnej lásky? Skúste si od neho požičať auto do obchodu, na víkend, k rodičom alebo ak ho chcete fakt nasrať, iba tak. Ku kamarátke na kávu. Dáme ruku do ohňa, že vás radšej osobne odvezie alebo pôjde jednoducho s vami. Oni nám totiž neveria! Môžeme byť akékoľvek dobré vodičky, pre nich ostaneme vždy iba ženy za volantom.

Keby som zomrela, ostaneš mi verný?

Možno sa pýtate ,,Wau, seriózne?!” Neverili by ste koľko žien sa dokáže opýtať aj túto vetu. Mnoho chlapov nám počas života tvrdí, že nás budú milovať naveky. Že nám budú verní naveky. Že sú len naši, naveky! Nasľubujú hory doly, usmernia nás v daždivých nociach až kým.. Až kým nepríde nejaká iná žaba a neodvedie vám ho ešte zaživa. Ale reálne uznajte. Boli by ste šťastné keby ten koho milujete ostal navždy sám, neprístupne kráčal svetom a všetka láska, ktorú v sebe nosí by šla iba vám? Do neba? Je to úplná kravina i keď uznávame, že naprúdiť ho s tým môžete minimálne preto, lebo absurdnosť tejto otázky nemá obdoby :)

Ľúbim ťa

Triaška, bolesť brucha, strach, depresia. Čo všetko môžete spôsobiť jedinými dvoma slovami nepripravenému mužovi? Všetko! Ak ste natrafili na nejakú mrchu, ktorá vás má iba na se* a vy ste sa bohapusto zaľúbili, pokojne sa môže stať, že vám poďakuje a už ho nikdy neuvidíte. Chlapi sa boja citov a viazania sa. Boja sa ľúbiť pretože nevieme prečo, ale mnohokrát si myslia, že ak sú slobodní, majú šancu u každej ženy. Ou, prečo to sebavedomie?

Pozri aký krásny prsteň!

Pamätáte si ešte časť Mr. Beana kedy jeho priateľka ukazovala na bilboard s prsteňom a dostala ho? TEN BILBOARD! V prípade, že ide o svadbu, prstene a podobné záležitosti sú muži v odďaľovaní veľmi vynaliezaví. Niektorí čakajú roky, niektorí po tých rokoch radšej zmiznú, len aby si zachovali svoju slobodu a chlapčenstvo. Veď prečo sa hovorí, že po siedmych rokoch prichádza svadba alebo rozchod? Ak sa chlap konečne rozhýbe, naveľa prichádza svadba. Ak nie, žene rupnú nervy a nastáva rozchod. Ó, aké jednoduché :)

Je čas na bábätko

Ak nevlastníte samaritána Brada Pitta alebo Davida Beckhama nečakajte, že bude prahnúť po dieťati. Ani keby ste veľmi chceli, chlap si zjavne nezačne prepichovať kondómy, alebo vás v noci počas spánku napúšťať, len aby sa podarilo. Skôr sa vydesí a bude prosiť o milosť. V jednom má však pravdu. Ani ak veľmi chceme, bez zázemia a finančnej zábezpeky ide o nezodpovednú a nepremyslenú stavbu do budúcnosti.

Ďalšie nechcené a nepríjemné otázky:

  • Kto to bol?!
  • Kde si bol?!
  • Prečo si tam bol?!
  • S kým si bol?!
  • Tento mesiac nebola výplata? KDE SÚ PENIAZE?!?!?!