Prednedávnom sme vám priniesli zoznam TOP 10 celebritných vysokých chlapov, ktorí si vzali „liliputánky“, no čo by ste povedali na krásne známe ženy, ktoré sú natoľko sebavedomé, emancipované a spokojné samé so sebou, že im nevadí mať po svojom boku nižšieho chlapa?

 

1. Nicole Kidman

Táto neskutočná hollywoodska herečka je pravdepodobne kráľovnou v randení s nižšími chlapmi. Čo priateľ, to mu k Nicole chýba nejaký ten centimeter. V minulosti randila s Lennym Kravitzom, bola vydatá za Toma Cruisa a v súčasnosti svoj život zdieľa s country spevákom Keithom Urbanom.

nicole kidman keith urban

2. Cameron Diaz

Svoje šťastie našla až po boku potetovaného speváka punk rockovej kapely Good Charlotte, Benjiho Maddena. Nielenže je natoľko spokojná sama so sebou, že jej nevadí malý výškový rozdiel, no dokonca sa nechala na titulku svojej knihy „Dlhovekosť“ odfotiť  bez make-upu a retuše!

cameron diaz benji madden

3. Rosie Huntington-Whiteley

Ak viete, koho si vzala táto britská topmodelka, určite chápete, prečo jej vôbec nevadí, že jej chlap nie je vysoký poloboh. Bude to zrejme preto, lebo jej manželom je Jason Statham, čiže priemerne vysoký hriešnik so sixpackom a schopnosťou zachrániť vás aj z horiaceho domu.

jason statham

4. Coco Rocha

Ďalšia topmodelka s uhrančivým pohľadom a geniálnymi lícnymi kosťami, ktorá si vzala svojho interiérového dizajnéra. James Conrar, jej aktuálny manžel, pracoval na interiérovom riešení jej bytu, ktoré sa Coco páčilo natoľko, že mu porodila dve detičky.

coco rocha

5. Erica Schmidt

V tomto prípade budete určite skôr poznať manžela ako pani manželku. Erica Schmidt je totiž partnerkou najznámejšieho hollywoodského trpaslíka Petra Dinklagea, známeho najmä zo seriálu „Game Of Thrones“. Erica sa naplno venuje režírovaniu, Petrovi a ich dvom deťom.

game of thrones

6. Clare Grant

Spojenie týchto dvoch ľudí nechápe asi polovica opýtaných, no Clare Grant je životnou láskou Setha Greena, známeho zo seriálu „Buffy, premožiteľka upírov“. Dvojicu vraj spojila záľuba v komixoch a v celom marvel svete. Nuž, v tomto prípade bol asi naozaj dôležitejší humor.

7. Katie Holmes

Hoci vzťah Katie Holmes a Toma Cruisa neskončil práve najlepšie, zažili aj pekné chvíle a v ich najšťastnejších časoch sme si všetci mysleli, že im to vydrží minimálne do smrti. No v súčasnosti je Katie s Tomovým kamarátom Jamiem Foxom, avšak vzťah s ním dodnes oficiálne nepotvrdila.

tom cruise

8. Gigi Hadid

Raz sú spolu, potom sú opäť od seba, miestami to už nestíhame sledovať. Podstatné však je, že Gigi Hadid a Zayn Malik v určitom čase tvorili pár a ani jednému z nich neprekážalo, že je modelka o nejaký ten centimeter vyššia. Nás akurát zaujíma, čo urobí spevák s vytetovanými očami Gigi na jeho hrudi, keď už budú definítivne od seba. :P

zayn malik

9. Eniko Parrish

Táto žena má asi zlaté nervy. Za manžela má totiž Kevina Harta, hollywoodského herca povestného svojim svojským humorom a aférkami. V roku 2017 Kevin dokonca priznal, že všetky fámy o jeho probléme s vernosťou sú pravdivé a verejne sa za to Eniko ospravedlnil.

kevin hart

10. Tina Fey

Neskutočná americká komička Tina Fey je povestná svojim subtílnym výzorom, preto by človek čakal, že po boku bude mať niekoho minimálne rovnako vysokého. Jej manželom je však talentovaný skladateľ, herec a režisér Jeff Richmond.

tina fey

Foto: Instagram