Pamätáte sa ešte na film Zoolander, ktorý si zobral na paškál módny priemysel? Áno? Tak presne tento film o tak trošku svojskom (cháp hlúpučkom) modelovi Derekovi Zoolanderovi a jeho nezabudnuteľnom pôsobení vo fashion priemysle chystá pokračovanie!

Jednotka, nakrútená v roku 2001, si vytvorila rozsiahlu fanúšikovskú základňu, takže niet sa čomu čudovať. A ako to vieme? Už dlhšie sa hovorí o tom, že Derek Zoolander a jeho protivník Hansel McDonald sa majú vrátiť na filmové plátna, no konkrétnejšie informácie sa v médiách objavili až koncom minulého roka. Na vlastnej koži sa o tom presvedčili návštevníci parížskeho Fashion Weeku. Počas Valentinovej módnej prehliadky sa na mólo vyrútil práve Derek a Hansel alias Ben Stiller a Owen Wilson, ktorí predviedli modely od Valentina. Pre divákov to bol jednoznačne nečakaný zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudnú. Viete si predstaviť tie prekvapené tváre z módneho priemyslu?

Dereka Zoolandera vo vydarenej komédii stvárnil Ben Stiller, ktorý k nej napísal scenár a zároveň ju aj režíroval. V dvojke by mal po ňom režisérku stoličku prebrať Justin Theroux, no v hlavnej úlohe ho určite uvidíme, spolu s Owenom Wilsonom, Willom Ferrellom a Penelope Cruz. Premiéra komédie je naplánovaná na 12. februára 2016, tento rok to bolo 50 odtieňov sivej. Uvidíme či dátum opäť pomôže k tomu, aby sa stal film fenoménom roka.

V jednotke si cameo role zahrali hviezdy ako David Bowie, David Duchovny, Victoria Beckham, Natalie Portman, Gwen Stefani či dokonca Paris Hilton, uvidíme, kto to bude tento krát. No každopádne sa už tešíme, a čo vy?

zoolander kdfh

Autor: Alex Krchnavá

Foto: Twitter