Na Farme poriadne prituhuje. Zatiaľ čo osada chudobných hráčov kuje svoje prvé taktiky a intrigy, strana bohatých sa rozrastá. K celebritnému osadenstvu pribudli ďalší dvaja členovia – kto má to šťastie a môže žiť vo zvýhodnených podmienkach po boku známych osobností?

Vyradenie speváckej dvojice v dueli znamenalo pre mnohých obrovský šok. Tým, že sestry Nízlové opustili statok, sa ich spolubojovníci dostali do veľmi nepríjemnej situácie – niekto musel nahradiť ich miesto. Koho určili za nového farmára týždňa?

Čo zrejme nikto nečakal, bol zvláštny výber Daniely a Veroniky, ktoré zvolili Michala Gajdošecha za historicky tretieho vodcu Farmy. Ten svoje udivenie neskrýval a s radosťou prešiel na stranu bohatých, čo znamená, že do druhej fázy hry je chránený pred voľbou dvoch sluhov a má rovnaké práva ako celebrity.

Viac informácií o jednotlivých fázach hry nájdete >>>TU<<<

To ale vôbec nie je všetko. O zvrat v taktike súťažiacich sa opäť postarala Evelyn s novým súbojom. Doteraz farmári bojovali o jedlo, avšak tentokrát bola cena omnoho vyššia. Tábor, ktorý vyhrá, si môže z druhej strany vybrať jedného hráča. Ten sa k nim musí okamžite pridať. Bohatý sa tak mohol stať chudobným a naopak.

Rozhodnúť o víťazovi mala disciplína s názvom bitka na pltiach s tromi kolami – jedno ženské, dve mužské, pričom sa hralo na dva víťazné body. Začiatok súťaže odštartovali dievčatá Renáta a Táňa, čo dopadlo zle pre známe osobnosti. Netrvalo dlho a Renáta skončila vo vode za stavu 0:1 pre chudobných.

V boji pokračovali Martin Šmahel a Milan Vysokai, ktorému sa nedarilo udržať rovnováhu na vode a po pár sekundách skončil ako porazený. Stav sa tak vyrovnal na 1:1. Rozhodnutie prišlo medzi čerstvým farmárom týždňa Michalom Gajdošechom a Petrom Harezníkom. Mladému športovcovi sa po krátkej chvíli podarilo pokoriť svojho súpera, čo znamenalo výhru pre jeho tím za stavu 2:1 pre bohatých.

Nasledovalo rozhodnutie celebritných farmárov o tom, kto z druhej strany prejde do ich táboru. Napokon sa zhodli na jednom mene – Milan Vysokai. Dôvodom mala byť jeho povaha stotožňujúca sa s ich myslením a nastavením. Skupinka bohatých sa tak rozrástla o ďalších dvoch členov – Michala Gajdošecha a Milana Vysokaia.

Foto: Facebook, TV Markiza l Zdroj: TV Markíza