Obľúbená slovenská herečka známa zo seriálu Dunaj, k vašim službám alebo tanečnej šou Let´s Dance sa vzdala požívania alkoholu. Kristína Svarinská už rok nemala ani kvapku!

V našich končinách sa jedná o naozaj nezvyčajnú výzvu, keďže Slováci v celosvetových rebríčkoch zastávajú k konzumácii alkoholických nápojov vždy popredné miesta. Herečka, ktorej hlas môžeme častokrát počuť aj z dabingu, opisuje svoju skúsenosť prostredníctvom Instagramu.

Najčastejšia otázka, čo Kristínu Svarinskú viedlo k rozhodnutiu prestať piť, je vraj zbytočná. „Pred rokom som si dala svoj osobný challenge – rok bez alkoholu. Byť high on life, ako sa hovorí. A tak vám poviem, never been better! Cez všetky otázky, prečo som sa tak rozhodla, som dospela k tomu, že to je úplne jedno,“ píše Kristína. Známa kráska sa jednoducho nechala unášať pocitom, ktorý jej hlboko vnútri hovoril, že to potrebuje.

Umelkyňa, ktorá oslávila 14. mája 34. narodeniny natriezvo, si za svojím rozhodnutím stojí a prezrádza, že lepšie urobiť nemohla. Cíti sa fantasticky. „Pozerám sa na ten rok a ďakujem všetkým mojim, čo mi dali support. Je mi štastne. Čo bude ďalej? No, predsa ŽIVOT at its finest,“ odkazuje Svarinská.

Fanúšikom a sledovateľom Kristína radí, aby si našli čas na seba samých. Človek tak môže nabrať druhý dych a uzdraviť sa. Jediný reminder asi len, že buďme k sebe láskaví a dovoľme si vziať všetok čas sveta, ktorí potrebujeme. Na radosť. Na smútok. Na šťastie. Na bolesť. Na healing. Na living to the fullest. A nezabudnime, že každý máme ten svoj čas nastavený inak,“ dodáva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: pixabay, Instagram/kristina.svarinska