Je tomu len zopár hodín, čo česká hviezda Leoš Mareš odpálil svoje dva beznádejne vypredané koncerty v pražskej O2 aréne. Moderátor a bývalý raper si nechal na svojej šou mimoriadne záležať a okrem hostí a mnohých špeciálnych efektov si pre fanúšikov pripravil ešte jedno prekvapenie. Slovenskú Superstar Laciho Angyala!

Mladý spevák, ktorý sa preslávil hitom „Pošta“ v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa o svoju budúcnosť báť rozhodne nemusí. Sympatický chlapec z Komárna si totiž získal fanúšikov v oboch krajinách a vďaka ich podpore sa onedlho presťahuje aj so svojou mamičkou do nového bytu.

Chlapec, ktorý ešte nedávno žil v katastrofálnych životných podmienkach, sa postavil na nohy, a vďaka hitu „Pošta“ ho dnes pozná celé Česko i Slovensko. Ako sa zdá, jeho osud zasiahol i českú moderátorskú špičku Leoša Mareša, ktorý ho zavolal spievať na svoj koncert, kde mu venoval neuveriteľný honorár vo výške 100 000 českých korún, a teda takmer 4 000 €. Lacko zostal z predmetného daru doslova šokovaný, no ako sa zdá, s peniazmi mieni naložiť skutočne zodpovedne.

„Bolo to pre mňa, samozrejme, veľmi zaujímavé, som za to rád, ale nebál som sa. Nervózny som vôbec nebol. Naopak, veľmi som sa tešil. Počítam s tým, že peniaze miniem na zariadenie bytu, potrebujem ho totiž vybaviť,“ uviedol skromný a mimoriadne vyspelý Lacko pre český portál extra.cz. Kým iní teenageri by si za tieto peniaze kúpili značkové tenisky, bundy či dovolenky, Lacko sa snaží aj naďalej pokorne pomôcť svojej mame a zabezpečiť jej dôstojné bývanie. Palec hore, Laci, zostaň taký, aký si.. :)

Prečítajte si tiež >>> Lacko vystúpil za hviezdny honorár! 18-tisícový dav spieval jeho hit “Pošta” na koncerte …

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook