Nedeľný Super Výber bol svedkom nabitej atmosféry a silných emócií. Okrem tvrdého vyraďovania zaskočil všetkých aj netaktný výrok Knechtovej (37), ktorá súťažiaceho Tomáša (20) urazila posteľnou poznámkou. Zdá sa, že tento prešľap neostane bez dohry.

Tomáš Križka po odspievaní Elvisa zrejme netušil, aká lavína reakcii sa spustí už o pár minút. Porotkyňa Katka Knechtová ho totiž okrem skritizovania spevu urazila aj vo veľmi chúlostivej oblasti, keď povedala, že zrejme nebude dobrý ani v posteli. Neskôr sa speváčka Tomášovi síce verejne ospavedlnila so slovami, že to už nejde vrátiť späť a situácia ju mrzí, no to zrejme pred celým Slovenskom a Českom poníženému Tomášovi nebude stačiť.

Súťažiaci Tomáš rovnako potvrdil, že Katka sa mu naozaj ospravedlnila, dokonca aj osobne priamo na mieste, hoci to nebolo odvysielané. Vyzerá to tak, že ani toto neskoré ospravedlnenie však nebude postačujúce: „Prišiel som si po skúsenosť v speváckej súťaži a nie sa nechať urážať nemiestnymi poznámkami. Namiesto toho, čo predviedla, mohla radšej rozobrať, čo a ako bolo zlé v tom, čo som predviedol,“ posťažoval sa pre extra.cz Križka. Mladý spevák, ktorý plánuje o mesiac vydať svoj singel, momentálne zvažuje osloviť aj právnika: „O právnych krokoch naozaj rozmýšľam,“ šokuje Tomáš. Z tejto správy zrejme porotkyňa nebude mať veľkú radosť.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram, Facebook