Nevyšlo mu to ani s Marcelou… Tomáš Tarr sa snažil nájsť si tú pravú v šou Ruža pre nevestu, no vzťah mu stroskotal už s druhou kráskou z televíznej zoznamky. Fanúšikovia si všimli, že rozprávkovú idylku vystriedalo temno už pred pár dňami.

S víťazkou šou Ruža pre nevestu to Tomášovi vydržalo päť mesiacov. Dvojica sa však o rozchode vyjadrovala diplomaticky, až kým neprišiel podcast Snami. V ňom Petrana vytiahla do éteru šokujúce podrobnosti o ich vzťahu.

Petrana Galatea, ruža pre nevestu, Tomáš Tarr, Oskar Barami, Snami

Tarr si vraj vypisoval s inými dievčatami vrátane ďalšej účastníčky Ruže Marcely. Petrana počas pobytu v Bangkoku jeho správy videla na vlastné oči. Tomáš podľa jej slov nemal žiadne vysvetlenie, iba obvinenie, že mu narušila súkromie tým, že sa „nabúrala“ do jeho mobilu. Drsná hádka vyústila na ďalší deň, keď Tomáš odišiel z domu za pracovnými povinnosťami. Kráska si uvedomila, že takýto vzťah nechce. Zbalila sa a rozhodla sa vrátiť na Slovensko. On sa jej údajne za ten čas ani raz neozval, aby sa aspoň ubezpečil, či je v poriadku. Krátko nato sa podnikateľ začal stretávať s Marcelou.

Keď Marcela počas sobotného večera na Instagrame oznámila, že sa s Tomášom rozišli, fanúšikovia ostali v šoku. Počas viac ako dvojmesačného randenia sa totiž televízne hvezdičky neraz vyjadrili, ako im je spolu úžasne, ako si rozumejú a ľúbia sa.

Viacerí sledovatelia si pospájali súvislosti a všimli si, že zlom v ich vzťahu nastal práve po zverejnení spomínaného podcastu ,,Niečo mi hovorí, že to súvisí s vyjadrením Petrany o Tomášovi v podcaste “snami” … ale, samozrejme, je to vaša vec a držím palce, aby ste káždý našli svoje šťastie,“ napísala k príspevku o rozchode istá slečna. ,,Je to preto, lebo hneď nato sa s ním rozišla,“ pridala sa ďalšia s rovnakým názorom a aj ďalšia: ,,Áno, presne som si to všimla, vtedy, keď to Petrana pustila von, prestali dávať story spolu, čiže toto bola isto príčina… Takéto veci sa ťažko spracúvajú.“

,,Škoda… ale asi po vyjadrení Petrany by som bola aj ja v neistote atď. I keď ste boli stvorení pre seba,“ skonštatovala iná žena. Stále však ide len o polemiky, skutočnú pravdu vedia iba Tomáš a Marcela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dolniackam, tomas_tarr, tvmarkizaofficial