Televízia JOJ nám už tradične spríjemňuje piatkové večery hudobno-zábavnou show s názvom Všetko čo mám rád. Moderátori programu Štefan Skrúcaný a Ondrej Kandráč dokážu svojich hostí poriadne vyspovedať. V najnovšej časti prijal pozvanie známy spevák Tomáš Bezdeda, ktorý o sebe nečakane prezradil asi viac, než pôvodne plánoval.

Populárneho blonďáka poznáme ako milého a krotkého človeka, ktorý si svojím úsmevom a nevinným vzhľadom získal mnohé ženy. Jeho čaru kedysi podľahla aj zábavná moderátorka Adela dnes už Vinczeová, no ich vzťah sa nakoniec rozpadol.

tomas bezdeda tv joj

Málokto by do tohto hudobníka povedal, že v sebe ukrýva aj temnú stránku. Bezdeda sa však počas rozhovoru v šou Všetko čo mám rád priznal, že nebol vždy také neviniatko, ako by si mnohí o ňom mohli myslieť. V detstve vraj dával poriadne zabrať všetkým okolo seba. „Bol som veľmi živé dieťa, aj v škôlke som bol taký nezbedný. Som bol kvôli tomu stále zavretý v kumbále,“ vyšiel spevák s pravdou von a krátko nato pokračoval ďalej.

Ja som tam býval zavretý permanentne, skoro trikrát do týždňa, lebo som bol čert. Robil som zle, bil som sa. Mali sme kamaráta, Milan sa volal, a s ním sme sa bili o frajerky. Potom sme boli kamaráti, potom sme druhým robili zle. Zakopávali sme spolužiakov do piesku, do jamy s hlinou,“ dodal so smiechom. Nuž, takéto veci by sme si so slávnym Tošom asi nikdy nespájali.

tomas bezdeda spevak

Zdroj: TV Joj | Foto: Instagram, Facebook