Máme za sebou už tri časti tretej série šou Tvoja tvár znie povedome plné zaujímavých momentov. Osem slovenských celebrít sa každý týždeň mení na nejakú osobnosť, ktorú si vždy na konci predošlej šou náhodne vytočí kolesom. Ide však naozaj o náhodu?

Dárius Koči ako Justin Bieber, Ivana Regešová ako Ozzy Osbourne, Zuzana Haasová ako Charlie Chaplin, Juraj Loj ako Mick Jones či samotná víťazka Jasmina Alagič ako Věra Bílá. Aj tieto premeny sme mohli vidieť v poslednom kole šou Tvoja tvár znie povedome. Tak ako pri predošlých častiach v rámci všetkých sérií by malo ísť o náhodný výber. Ak ste ale stálou diváčkou tohto programu, nie je vám podozrivé, že napríklad speváčky s top hlasmi dostanú vždy úplne čírou náhodou súťažiace, ktoré vedia vytiahnuť ich výšky?

Hra na divákov?

Vezmime si takú Adele, na ktorej skladby by si trúflo naozaj len minimum profi speváčok. Je tak fakt veľká NÁHODA, že táto diva prischla v prvej sérii Barbore Švidraňovej, v druhej Line Mayer a v tretej Ivane Regešovej, pričom všetky tri patria medzi slovenské špičky, čo sa týka hlasového fondu. A úplne NÁHODOU sa Barbora predviedla a Ivana ešte len v ďalšom kole predvedie ako ďalšia svetová hviezda Beyoncé. Rovnako tak Justin Bieber. Úplne NÁHODOU si ho na konci druhého kola kolesom vykrútil jemu podobný Dárius Koči – herec dokonca priznal, že ho počas školy ku kanadskému spevákovi prirovnávali.

Na druhej strane účastníkom, ktorých profesiou nie je spev, sa akosi vždy pošťastí niekto, koho by teoreticky v rámci svojich možností mohli zvládnuť. Alebo Beáta Dubasová pre Zuzku Hassovú či Věra Bíla pre Jasminu Alagič boli tiež len NÁHODA? A takto by sme mohli menovať kolo po kole…

Ohľadom výberu interpretov v šou Tvoja tvár znie povedome sme sa obrátili na samotnú televíziu. Avšak svoje stanovisko k tomu, či sú jednotlivé vystúpenia vopred dané, a teda točenie kolesa je len divadlo, nám neposkytla.

Foto: Instagram, Facebook