Úspešný slovenský raper Kali sa už takmer dva mesiace úprimne raduje z narodenia prvorodenej dcérky Nelky. V posledných týždňoch sa tak malá princezná v príspevkoch sympatického speváka stala hviezdou číslo jeden, pričom najnovšie sa začala podieľať aj na ockových pracovných aktivitách.

Exkluzívne zábery z pôrodnice, spoločná rodinná pohoda či prvý úsmev bábätka – novopečený ocino si všetky dôležité okamihy starostlivo dokumentuje a o radostné chvíle s rozkošným drobcom sa neváha podeliť aj s nadšenými priaznivcami.

Kali

Najnovšie ostali obdivovatelia jedného z koučov zo šou The Voice Česko Slovensko očarení podarenou snímkou, kedy sa Nelka rozhodla prekvapiť ocka počas nahrávania. ,,Boli sme to tu skontrolovať aj s maminou,“ zavtipkoval raper, ktorý dcérke vo svojej milovanej „pracovni“ neváhal všetko podstatné poukazovať.

Kalimu sa tak na jedinej snímke podarilo zachytiť dve veci, ktoré zrejme zo všetkého najviac miluje – krásnu rodinku a hudbu. Roztomilej princeznej v štýlovom oblečení to v náručí ocka pred mikrofónom náramne svedčí, pričom dvojica v štúdiu pôsobí absolútne prirodzene. Ktovie, možno raz Nelka po tatovi preberie štafetu a zrodí sa z nej ďalšia spevácka hviezda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic