Tlaky poddaných na novopečenú vojvodkyňu s americkými koreňmi sú už neúnosné – Británia sa každý deň zobúdza s otázkou na perách: „Splodili už Harry a Meghan potomka?“ Vynaliezavosti sa medze nekladú a fanúšikovia kráľovskej rodiny prišli na šikovný indikátor požehnaného stavu vojvodkyne – TENTO detail vraj prezradí úplne všetko!

Angličania sa nemôžu dočkať kráľovského potomka a každý deň sliedia po ukazovateľoch potencionálneho tehotenstva. Nemôžu sa pritom ubrániť porovnávaniu so švagrinou Kate Middleton, ktorá si svoje „povinnosti“ poctivo plní a kráľovské kruhy obohatila už o tri malé prírastky.

Meghan Markle je vo veku vojvodkyne Kate, no stále je bezdetná. 37-ročnej Američanke už ale pomaly tikajú biologické hodiny, čo poddaných poriadne stresuje. Británia sa totiž nezmieri so scénarom, v ktorom ostane ich milovaný ryšavý princ bez cupotajúcich ratolestí.meghan markle tehotná

Ničomu sa nebráni

Meghan Markle si uvedomuje, aká zodpovednosť leží na jej ramenách (alebo skôr lone). Vojvodkyňa preto sľubuje, že kráľovského potomka privedie na svet už v roku 2019. Týmto rozhodnutím sleduje scénár švagrinej Kate Middleton, ktorá prvýkrát otehotnela takisto rok po svadbe.

meghan markle

Číhajú ako supy

Fanúšikov kráľovskej rodiny už toto čakanie nebaví, a tak sa rozhodli prevziať iniciatívu a sami vyhľadať stopy ohľadom možného tehotenstva. To, čo si na fotkách všímajú ako prvé, je Meghanine bruško. Každý gastronomický problém tak dokážu pretaviť do požehnaného stavu. Národným žiaľom bola fotografia, na ktorej si vojvodkyňa zo Sussexu odpíja zo šampanského – konzumácia alkoholu je jasným dôkazom, že Meghan pod srdcom ešte žiadne dieťa nenosí.

meghan markle

Všímajme si jej vlasy

Špekulátori prišli s novou „nepriestrelnou“ taktikou, ako odhaliť Meghanin stav očakávania. Herečka je obdarená prirodzene kučeravou hrivou, ktorú si však rada žehlí. Špeciálna brazílska kozmetika s keratínom, používaná na vyrovnávanie vlasov, je ale pre tehotné ženy nebezpečná, tým pádom sa treba zamerať na Meghanine účesy. V momente, ako si na štýlovej vojvodkyni všimneme kučierky, môžeme si byť istí, že Meghan Markle bude konečne v očakávaní, a je jasné, že od tohto momentu bude vojvodkynina korunka krásy pod drobnohľadom.

meghan markle

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Facebook