Posledné mesiace je jedna z najrozoberanejších tém slovenského šoubiznisu identita otca dieťaťa Veroniky Nízlovej. Už počas tehotenstva Vebi uviedla, že jeho meno zverejňovať nebude. Avšak po jej pôrode na verejnosť prenikli šokujúce informácie.

Od rozchodu s exmanželom Tomášom Krúpom bola Veronika Nízlová single. Všetci tak ostali v šoku, keď sa počas leta pochválila novinkou, že sa o pár mesiacov stane mamou. Meno či tvár otecka čerstvo narodenej dcérky sa však Vebi ľuďom odhaliť nehodlá.

Prasklo tajomstvo?

,,Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách,“ znejú kráskine slová z júla. Zdá sa ale, že ľudia z okolia rodičov maličkej Ney až takí tajnostkári nie sú. Podľa nich má ísť o známeho fešáka z obľúbeného markizáckeho seriálu, čo Pluske potvrdili štyria od seba nezávislí ľudia.

Vraj došlo k nehode

„Otcom je určite Matúš. S Veronikou sa viackrát stretli, ako dvaja slobodní ľudia si užili a to bolo všetko. No a jedenkrát došlo k ,nehode‘, ak viete, čo tým myslím,” uviedol zdroj, narážajúc na to, že otcom Twiinskinej dcérky je údajne Matúš Kolárovský, známy ako Hassan z Pána profesora.

,,Matúšovi by ani vo sne nenapadlo, aké to bude mať následky. No po štyroch mesiacoch mu Veronika zvestovala radostnú správu. Ani niet divu, že na sociálnej sieti napísala, že otec jej dieťaťa nebude súčasťou ich života, keďže Matúš je ešte sám osebe chalan,” pokračoval anonym. Kým 20-ročný herec a spevák Pluske informáciu vyvrátil, Veronika na telefonát redakcie nereagovala. Či sú teda vyjadrenia založené na pravde alebo iba o klebety, nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/panprofesor.markiza