TV Markíza už postupne pre svojich divákov pripravuje jesenný program, ktorého súčasťou budú aj overené formáty, ako Farma, avšak s novým moderátorom, či Tvoja tvár znie povedome. Kto by sa mohol objaviť v siedmej sérii obľúbenej hudobno-tanečnej šou?

Pred štartom novej série Tvoja tvár znie povedome sa na internete objavili zaujímavé mená, nielen čo sa týka účinkujúcich. Divákov by totiž tentokrát nemal sprevádzať iba Martin Nikodým – podľa Wikipédie by sa jeho parťáčkou mala stať televízna legenda Iveta Malachovská.

Na Wikipedii je uvedená i zostava siedmeho pokračovania, ktorá obsahuje pomerne bizarné osobnosti, ako sú Vladimír Weiss (futbalista), Jozef Pátrovič (dôchodca známy z Česko Slovensko má talent) či Miriam Jarošová (meteorologička, klimatologička). Medzi nimi sú ale aj áčkoví herci Zuzana Mauréry a Ján Koleník, ktorý sa stal iba nedávno kráľom tanečného parketu Let’s Dance.

Okrem nich by podľa portálu Mediaboom.sk mohli zamiešať karty nováčik v spravodajstve Zuzana Čimová, kráska zo seriálu Druhá šanca Sarah Arató, fešák zo serálu Pán profesor Krištof Králik, moderátorka Kveta Horváthová či dokonca čerstvo zasnúbená komička Simona Salátová.

Ak nahliadneme do minulosti, šancu vystupovať v šou dostali aj niekoľkí víťazi SuperStar. Takmer jasným favoritom by tak mohol byť Adam Pavlovčin alias Adonxs. Zatiaľ však modrožltou televíziou nebolo oficiálne potvrdené žiadne meno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mediaboom.sk, Wikipedia.sk | Foto: YouTube, Instagram/tvojatvarzniepovedome