Svadobná sezóna už nepopierateľne klope na dvere! Do čisto-bielych šiat sa najnovšie obliekla aj priateľka známeho herca zo seriálu Oteckovia, pričom svojím štýlovým look-om doslova vyráža dych!

Marek Fašiang a Tereza Bizíková tvoria harmonický pár už dlhšiu dobu. Dvojica svoj vzťah síce spočiatku pred verejnosťou tajila, avšak napokon sa s pravdou rozhodla vyjsť von a v septembri minulého roku oficiálne potvrdila, že je spolu.

Musíme uznať, že Marek má v súkromí skutočne dobrý vkus. Tereza je veľmi sympatická a krásna žena, čo sa v konečnom dôsledku odrazilo aj na jej kariére modelky. Najnovšie sa tak táto mladá kočka objavila na fotení svadobných šiat, kde si na malú chvíľku vyskúšala úlohu rozprávkovej nevesty.

Bizíková v spolupráci s fotografom Michalom Hudecom vyskúšala hneď niekoľko modelov šiat, ktoré si môžete pozrieť v článku nižšie, prípadne sa inšpirovať aj na váš „deň D“. A ktovie, možno sa po ich zhliadnutí odváži pokľaknúť aj samotný Fašiang, veď takáto nevesta sa nevidí každý deň, no nie? ?

Z Terezy bola nádherná nevesta

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Bizikova_Tereza, DomenicoRossiWedding, Oteckovia