Lucia Sládečková je jednou z najvýznamnejších slovenských influenceriek na sociálnych sieťach, za čo vďačí svojim šikovným ručičkám. Vďaka obrovskému nadaniu sa jej meno stalo vo svete módy doslova značkou a častokrát ju môžeme vidieť na významných udalostiach slovenského šoubiznisu.

Veľký úspech so sebou však prináša aj poriadnu dávku kritiky. Tej má na svojich ramenách slobodná mamička viac než dosť, čo sa ukázalo i nedávno, keď sa kráska podelila so svojimi fanúšikmi so smutnou udalosťou a ako odpoveď dostala jeden „hejt“ za druhým. Viac si o tom môžete prečítať >>>TU<<<.

Neprešla dlhá doba a talentovaná make-up artistka opäť prekvapila svojich verných priaznivcov ďalším postom. Tentokrát sa nám však naskytol nečakaný pohľad – z Lucky sa stala zrejme najkrajšia nevesta, akú sme doteraz videli. „Mám dom, mám auto, mám dieťa, mám závoj, ale chlapa nikde,“ s vtipom poznamenama pod záberom, kde ju môžeme vidieť v krásnych svadobných šatách.

V skutočnosti išlo o pozvánku na svadobnú výstavu venovanú všetkým budúcim nevestám. Viac o tejto udalosti sa už môžete dočítať na Luckinom oficiálnom profile, my však musíme dodať, že jej to v bielom rozhodne pristane!

Lucid spolu s dcérkou Lýdiou

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Z Lucid sa na chvíľu stane krásna nevesta

Zdroj/Foto: Instagram/MakeupByLucid