Za posledný rok sa Jasmina Alagič zaradila medzi najsledovanejšie osobnosti v našom šoubiznise. Po tom, ako dostala šancu moderovať populárnu spevácku šou Superstar, sa jej kariéra rozbehla raketovou rýchlosťou. K veľkej sláve jej určite dopomohol aj vzťah s Patrikom Vrbovským, ktorý dvojica už stihla spečatiť zásnubami. Pripravuje sa tak už Jasmina i na svadobný obrad?

Všetko nasvedčuje tomu, že exotická kráska má pred sebou poriadne úspešnú budúcnosť. Kým v kariérnej oblasti zažíva mimoriadne úspešné obdobie, ani v súkromnom živote sa očividne nemá na čo sťažovať. Romantické zásnuby s Rytmusom priamo v jej rodnej zemi doslova ohúrili všetkých fanúšikov tejto neprehliadnuteľnej dvojice.

jasmina rytmus

Atraktívna Alagič je však aj po pracovnej stránke vyťažená na maximum. Bývalá finalistka šou Tvoja tvár znie povedome prijíma množstvo ponúk na moderovanie prestížnych akcií. Objavila sa tak napríklad na súťaži krásy Miss Universe či na pravidelnej charitatívnej akcii Gabriely Drobovej. Snúbenica známeho rapera však všetkých poriadne prekvapila najnovším príspevkom na sociálnej sieti, keď sa pred fanúšikmi zjavila v rozprávkovo krásnych svadobných šatách.

Podľa slov obľúbenej moderátorky mal tento záber vzniknúť v rámci ďalšieho vydareného dobročinného podujatia. Na snímke sa totiž nachádza očarujúco krásna Jasmina Alagič v bielych šatách z dielne populárnej slovenskej módnej návrhárky. „Milujem tento event : JANA PIŠTEJOVA CHARITY NIGHT. Zbožňujem predvádzať všetky jej šaty – tá žena, keď sa dostane k šitíčku, začnú sa diať zázraky,“ opísala mladá Balkánka nádhernú fotografiu. Vďaka tomuto príspevku tak môžeme s istotou zhodnotiť, že z Jasminy raz bude dokonalá nevesta :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

jasmina alagic

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_alagic