Herečka a speváčka Ariadna Thalía Sodi Miranda, ktorú poznáme pod umeleckým menom Thalia, je už na výslní nejaký ten rôčik, pričom na Slovensku sme ju začali evidovať s príchodom telenovely Rosalinda. Známa kráska je aktívna aj na Instagrame, kde sa najnovšie pochválila neuveriteľnou premenou.

Najslávnejšia Mexičanka snáď zastavila čas. Od doby, kedy sa na našich obrazovkách vďaka telenovele Rosalinda zjavila po prvýkrát, už totiž ubehlo takmer 20 rokov, a ona stále vyzerá rovnako, ak nie ešte aj lepšie.

Thalia

Thalia sa podobne ako mnoho iných užívateľov Instagramu zapojila do aktuálne veľmi populárnej výzvy #10YearsChallenge, v rámci ktorej ľudia uverejňujú fotky spred 10-tich rokov. Zo slovenskej scény tak spravili napríklad Twiinsky, Karin Dvořáková, Evelyn, Lenka Horníková či Mišo Gajdošech, zhodou okolností všetci známi z Farmy X. Avšak premena seriálovej Rosalindy je azda najneuveriteľnejšia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aj vy máte pocit, že na tie čísla zle vidíte? Thalia totiž pôsobí na oboch fotkách úplne rovnako, ba čo viac, na tej aktuálnej ešte možno o čosi lepšie. Ako to tá žena robí, že vyzerá v 48 rokoch stále ako bohyňa? Chceme jej recept!

Zdroj/Foto: Instagram/thalia