Martin Jakubec je doslova ako kinder surprise, čo deň, to nové prekvapenie, a niekedy je ich dokonca viac. Kým pred rokmi zaujímal spevák len určitú skupinu fanúšičiek, dnes jeho kroky a verejné ťahy sledujú i všetci neprajníci, čo si uvedomuje aj sám čerstvý ženáč. Martinova cena tak poriadne stúpa!

To, že manželovi Božanky Verešovej leží v žalúdku okrem iných aj slovenský raper Rytmus, už asi všetci viete. Na jeho osobu preto Martin Jakubec neváha púšťať poriadne uštipačné poznámky. Najnovšie sa týkajú Patrikového zápasu s Marpom.

Jakubec Rytmus

„Už pred 4 rokmi bolo jasné, kto je KING kráľ. Nie nejaký turek, ale Jakubec. Do ringu sú prípravy zahájené. Keďže turek sa k ničomu nemá a bojí sa ma, je tu ponuka pre každého, kto by chcel so mnou byť v ringu a porozprávať sa. Umožním to tomu, „ odkázal ľuďom odvážny Jakubec, pričom jeho cena vôbec nie je nízka. „Kto mi zaplatí 400 tis. za moju účasť. Keď turek zobral 200 tis., musím byť hodnotnejší predsa,“ doplnil.

martin jakubec

To ale nie je všetko, čo sa týka šokujúcich súm, ktoré si za svoje „služby“ pýta 35-ročný hudobník. Martin totiž zverejnil celý zoznam toho, čo zahŕňa jeho pracovné portfólio – ešte len budete oči pleštiť, keď uvidíte tie ponuky a ceny pri nich. Nádych, výdych! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official | Foto: Facebook/Martin Jakubec