Hoci Dominika Cibulková patrí medzi najuznávanejšie svetové tenistky, po inej stránke sa jej pozitívny záujem u fanúšikov akosi vyvolať nedarí. Nedávno dokonca čelila obrovskej kritike, ktorú zapríčinila fotka v prepychovom norkovom kožuchu za 40 tisíc eur. Známa športovkyňa ale v provokovaní pokračuje aj naďalej.

Cibulková je veľmi dobre známa pre svoju lásku k móde a extravagantným doplnkom. Jej šatník tak zdobia rozličné kúsky zhotovené z pravých zvieracích kožušín, aké by si mnohé iné ženy na seba nikdy neobliekli. Tenistka si ale kritiku okolia nevšíma a veselo sa prezentuje štýlom sebe vlastným.

Dominika Cibulkova

Aj keď sa mohlo zdať, že populárna blondínka si z neprajníkov naozaj ťažkú hlavu nerobí, jej najnovší počin by mohol svedčiť o opaku. Dominika sa totiž nedávno znovu predviedla v neprehliadnuteľnom outfite, kedy ju zdobil honosný oranžový kožuch, aký by ste v šatníku bežných žien asi len márne hľadali.

Ak by ste však k novej snímke chceli tenistke zanechať nejaký odkaz, musíme vás sklamať – Cibulková totiž možnosť akokoľvek okomentovať fotku v luxusnom kožuchu zablokovala. Vyzerá to tak, že úspešnej športovkyni predsa len nie je príjemné čítať kritické ohlasy ľudí na svoju osobu, keďže fanúšikov týmto nečakaným krokom úplne odstavila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulkova

Zdroj/Foto: Instagram/domicubulkova