Hovorí sa, že vek je len číslo. A hoci plynúce roky nezastavíme, každý z nás sa s nimi môže pasovať po svojom. Herečke Karin Haydu však ide tento boj excelentne – čím je staršia, tým je krajšia.

Karin Haydu je aktívna nielen na divadelných doskách či rôznych spoločenských akciách, ale aj na Instagrame, kde sa rovnako ako mnoho iných osobností zapojila do aktuálnej výzvy #10YearsChallenge.

Karin Haydu

Táto výzva spočíva v tom, aby ľudia ukázali svoju premenu za uplynulých desať rokov, a teda aktuálnu fotku a fotku z roku 2009. Priam šokujúcim prerodom prešla speváčka Thalia, u nás známa aj ako telenovelová Rosalinda, ktorá nám ukázala, že sa za celé desaťročie vôbec nezmenila, ba čo viac, pôsobí očarujúcejšie než kedysi. V tomto smere má tak obrovskú konkurenciu práve v slovenskej herečke.

Karin Haydu publikovala koláž dvoch fotiek, na ktorých je odetá do príťažlivých spoločenských šiat. Ak by k nim však herečka nepripísala čísla, absolútne by sme nevedeli, že jednotlivé zábery delí neuveriteľných desať rokov, pričom 41-ročná Karin vyzerá dokonca ešte o čosi lepšie a štíhlejšie než tá 31-ročná. Alebo máte iný názor? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.:)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Karin Haydu

Zdroj/Foto: Instagram/karinhaydu