Ak sledujete televíziu, zrejme ste postrehli asi najdlhšiu reklamu, akú kedy svet videl. Československé hviezdičky No Name, Kristína a David Granský si totiž nechali zaplatiť za to, aby ľuďom počas dvoch minút spievali o nových produktoch pre mužov.

Všetci vieme, že vo svete reklamy sa točia peniaze, o ktorých my bežní smrteľníci ani len nesnívame. Chalanom z kapely No Name, krásnej speváčky Kristíne Pelákovej a českému hercovi a spevákovi Davidovi Granskému, ktorého môžete poznať zo šou Československo má talent, musela nemenovaná spoločnosť ponúknuť iné prachy, aby sa podujali na jej nový kšeft.

dermacol

Napriek tomu, že song je chytľavý a aj video vcelku zaujímavé, pokojne by sme prežili, keby mala reklame pár sekúnd. Ale dve minúty ospevovať kozmetické produkty pre mužov a popri tom sa natriasať, to je už fakt celkom trapas.

dermacol

Aj Davida s nahou slečnou vo vani si mohli tvorcovia reklamy odpustiť. Nuž ale proti gustu žiadny dišputát, páni si na jej zadku môžu aspoň trošku oči popásť. A ako sa nová reklama páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Reklamu s Kristínou, No Name a Davidom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube