Včerajšie vydanie obľúbeného markizáckeho programu Chart Show sa nieslo v znamení slovenských speváčok. Jednou z účinkujúcich tak bola aj krásna východniarka Kristína Peláková, ktorá do televízie prišla v poriadne rajcovnom outfite. Od istých novinárov si ale zlízla nepeknú kritiku.

Hoci má Kristína už 31 rokov, stále vyzerá ako čerstvá dvadsiatka. Vďaka svojmu mladistvému vzhľadu a najmä krásnej postave si tak na seba môže obliecť naozaj čokoľvek a bude vyzerať skvele. Nie každý má však zrejme rovnaký názor.

Po tom, ako brunetka pochádzajúca zo Svidníka vystúpila v Chart Show pod vedením moderátorky Adely Vinczeovej, si zlízla nepeknú kritiku. Za všetko mohli jej kratučké šaty s čipkovaným vrchom, z ktorého na svet vykúkala čierna podprsenka. ,,Dogabaná speváčka Kristína: PREBOHA, veď vyzerá ako z lacného nočného klubu.“ Takto znie názov článku, v ktorom sa redaktor vyjadruje, že Kristína šliapla outfitom poriadne vedľa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Autorka hitov Horehronie, Ta ne, Navždy či v Sieti ťa mám, ktorý odznel aj v spomínanej včerajšej Chart Show, vraj zvolila šaty vhodné skôr do nočného podniku pre pánov. ,,Rovno mohla prísť len v podprsenke. Takéto šaty sa veru do relácie tohto druhu nehodili,“ znejú ďalšie kritické slová na adresu slovenskej krásky. My si však myslíme, že umelkyne, ako je Kristína, ktoré sú navyše ešte aj super stavané, si takéto outfity rozhodne dovoliť môžu. Veď Chart show predsa nie je kresťanský program… Aký názor na speváčkine čierne šaty máte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Kristínine vystúpenie v Chart Show

Zdroj: Pluska.sk, TV Markíza | Foto: Instagram/kristinapelakova, tvmarkizaofficial