S Farmou X sa už nepochybne navždy bude spájať románik medzi Petrom Harezníkom a Táňou Brunayovou. Ich nadštandardne kamarátsky vzťah majú dokonca určite v malíčku aj tí, ktorí reality show nesledujú. Po čase však Peťo v súvislosti s Táňou zo seba vypustil poriadne šokujúce slová.

Táňa Brunayová už statok opustila, a tak sa Peter Harezník pasuje s rôznymi okolnosťami na farme sám. Avšak ostatní súťažiaci vidia jeho pôsobenie bez fitnessky len pozitívne. „Keby tu nebola, keď tu ešte bola, žeby bol iný, to sa mi teraz aj potvrdilo,“ úprimne prehovorila v rozhovore s Milanom Vysokaiom Renáta Greschner, pričom sa obaja zhodli na tom, že Peťo sa do Táni zamiloval.

Dvojica holúbkov prišla na pretras aj v ďalšom rozhovore ostatných farmárov v kuchyni, kde Karin poriadne pritvrdila a o Petrovi na rovinu povedala, že s kučeravou brunetkou pred kamerami se*oval. „Veď si se*oval,“ zabila blondínka z Banskej Bystrice, ku ktorej sa pridala aj Renáta. „Veď ste sa priznali,“ doplnila blondínka. Ak ale patríte medzi sledovateľov Farmy, tak sa pri Petrovej reakcii len chytíte za hlavu. Horúci adept na výhru 75 tisíc eur totiž všetko poprel! Viac uvidíte v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube