Prominentným svadbám v slovenskom šoubiznise ešte neodzvonilo. Manželské „áno“ si už tento rok stihli povedať Adela Banášová, Zuzka Šebová či hokejista Marián Gáborík. Avšak pozor, ako sa zdá, medzi prominentných novomanželov by sa už čoskoro mali zaradiť aj známi YouTuberi Lukáš Frlajs so svojou priateľkou Barborou Vincúrovou.

Lukáš Frlajs (26), ktorý sa venuje dabingu už od útleho detstva, je divákom známy najmä vďaka menším hereckým úlohám v televíznych seriáloch, no mladšie publikum ho skôr pozná zo sveta YouTube. Spoločne s kolegom Matejom Zrebným úspešne vyrábajú vtipné videá, v ktorých sa snažia parodovať známe celebrity či aktuálne témy.

Mladý herec sa po siedmich rokoch vzťahu s Barborou Vincúrovou rozhodol posunúť ich lásku o čosi vyššie, a tak svoju milovanú požiadal o ruku. Tento akt mal však zaujímavý príbeh, s ktorým sa pochválil v markizáckom Teleráne. „Sedeli sme v aute, počúvali sme rádio a ja som povedal, že keď ďalšiu zahrajú od Linkin Park, tak zajtra kupujem prsteň. Potom ďalší deň som išiel, kúpil som prsteň, zobral som ju, nech si vyberie, aký,“ priznal s úsmevom Lukáš. Aké jednoduché, pravda? Gratulujeme!

Zdroj: Topky | Foto: Facebook, Instagram, Pixabay