Okolo mena Meghan Markle (37) sa doslova uvalilo informačné embargo. Po tom, čo na verejnosť prenikla informácia o jej údajnom pôrode, sa kráľovská rodina na danú tému rozhodla nevyjadrovať, a tak fanúšikom nezostáva nič iné, než čakať v dohadách.

Termín pôrodu Meghan Markle už oficiálne uplynul. Budúca mamička sa však spolu s manželom Harrym (34) rozhodla držať priebeh svojich posledných dní tehotenstva v tajnosti rovnako ako pohlavie ich (ne)narodeného bábätka či jeho meno.

Podľa najnovších informácií sa ale mala vojvodkyňa zo Sussexu prezradiť nedávnym príspevkom, kde sa pripravovala na príchod nového člena rodiny. Meghan v ňom spomína fakt, že sa teší na moment, kedy svojej dcére daruje luxusné hodinky Cartier, na ktorých je vygravírovaná veta: „Pre M.M. od M.M.“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Práve spomínané iniciály tak vyvolali ostrú diskusiu o tom, že sa nielen jedná o dieťatko ženského pohlavia, ale mnohí majú jasno už aj vo výbere jeho mena. Verejnosť totiž tvrdí, že by sa Meghanina malá dcérka mala volať Mary. To, či sa nateraz nejedná len o predčasné dohady, uvidíme už najbližšie dni.

Zdroj: TheSun.co.uk | Foto: Facebook