Turbulentné napredovanie! Presne tak by sa dal nazvať vývoj lásky herca Victora Ibaru a speváčky Daniely Nízlovej. Dvojica len pred mesiacom potvrdila vzťah a už vraj Twiinska nosí pod srdcom spoločné bábätko.

Ešte v polovici marca zavítal Victor Ibara na galavečer tanečnej šou Let’s Dance, v ktorej tento rok súťažil, s vtedajšou priateľkou Kristínou. Mesiac nato ju už striedala speváčka Daniela Nízlová. Po pár dňoch klebetenia, že umelci tvoria nový pár, svoj vzťah obaja naozaj potvrdili.

Študent medicíny, známy zo seriálu Druhá šanca, sa hneď zoznámil aj s Danielinou trojročnou dcérkou Lindou, ktorej otcom je futbalista Stanislav Lobotka, či rodičmi Nízlovými. Netrvalo dlho a ohľadom zaľúbencov prenikla do médií ďalšia veľká novinka. 37-ročná mamička má čakať druhé dieťa!

 „Je to pravda. Daniela je v druhom mesiaci, konkrétne okolo šiesteho týždňa tehotenstva,“ uviedla pre Nový Čas speváčkina blízka priateľka. Podľa jej slov je zatiaľ všetko v poriadku a obaja sa na spoločné bábätko tešia. Zaujímavosťou ale je, že aj Danielina sestra Veronika otehotnela po krátkom romániku s exotickým hercom Matúšom Kolárovským, s ktorým má dcérku Neu. Po dvoch rokoch by sa tak podobný scenár zopakoval u jej dvojičky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/danielatwiins