Láska nepozná žiadne prekážky. Dôkazom je slovenský herec Peter Makranský, ktorý svoju priateľku požiadal o ruku približne po štyroch mesiacoch vzťahu, a to v čase, keď vraj bola ešte oficiálne vydatá za iného. Neubehol ani štvrťrok a zaľúbenci si povedali áno!

Peter Makranský sa druhýkrát oženil! Jeho vyvolenou sa stala fanúšička Mirka, ktorá ho roky obdivovala iba z hľadiska muzikálových predstavení. Osud to napokon zariadil tak, že si ju Peťo všimol a bola z toho láska ako hrom!

Na mieste, ktoré dvojicu spojilo, sa slovenský umelec rozhodol, že spoločný vzťah posunie na ďalší level. V marci tak na pódiu Divadla Nová scéna Peter na konci predstavenia Turandot pred krásku pokľakol s prstienkom v ruke. So svadbou holúbkovia nemienili otáľať a naplánovali si ju hneď na začiatok júna.

Snúbenci si povedali áno vo štvrtok v hlavnom meste, a to pod holým nebom v Sade Janka Kráľa. Medzi pozvanými nechýbali známe tváre, ako hereci Pavol Plevčík, Pavol Topoľský či Mirka Partlová. Niekoľko záberov už stihlo pristáť aj na Instagrame, kde možno vidieť nielen šťastných novomanželov, ale i bývalého moderátora Michala Saba, ktorý ako poslanec Petržalky párik zosobášil. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Peter Makranský s novou manželkou

Peter makransky peter makransky

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/peter.makro.makransky