Ako to, že ešte nie sú spolu? Okolo vzťahu Celeste Buckingham a Majka Spirita sa toho už veľa povedalo a ešte viac napísalo. Napriek tomu zostáva vyjadrenie oboch interpretov nezmenené – ide medzi nimi o čisto pracovno-priateľský vzťah. Nič viac, nič menej.

Klamlivé reči o údajnom romániku medzi Celeste a Majkom vyvolala v minulosti spolupráca na songu, kde sme ich mohli vidieť bok po boku ako skutočne zamilovaný pár. Do tohto obdobia sa nedávno vrátila aj samotná speváčka, keď všetkým fanúšikom ukázala darček od zrejme najväčšieho slovenského lámača ženských sŕdc.

Buckingham sa vrátila v čase o päť rokov dozadu. Môže za to prívesok od Majka Spirita, ktorý jej pred rokmi daroval. Po dlhšej dobe si tak pred zrakmi tisícov sledujúcich zaspmínala na toto milé gesto, čím si úspešný raper v očiach mnohých zamilovaných dievčat nepochybne šplhol. Áno, aj v tých našich! ??

Celeste ukázala darček od Majka Spirita

Spoločná pesnička Majka a Celeste

Zdroj: Instagram/Celbuckingham | Video: YouTube, Streamable.com/Instagram | Foto: Facebook, Instagram/Celbuckingham, MajkSpirit