Na Kvetku Horváthovú sme odjakživa zvyknuté ako na jemnú, nežnú a krásnu dámu, ktorá bola počas svojej farmárskej éry vždy tip top upravená a nahodená dokonca aj na statku. O to viac blondínka prekvapila svojou najnovšou fotografiou!

Stálica slovenských televízií, ktorá má aktuálne pod taktovkou markizácke relácie Reflex a Teleráno, sa pred pár hodinami ukázala na svojom instagramovom profile tak, ako sme ju doposiaľ ešte nikdy nevideli.

Kvetka Horvathova

Nespoznala by ju ani rodina

Včera sa Kvetka rovnako ako zohavený Rytmus či ružová kráľovná Zuzana Plačková pridala k mnohým fanúšikom Halloweenu, keď sa rozhodla zveriť do rúk maskérky a na svojej tvári si nechala vyčarovať kostru. Avšak moderátorka nepoprela, že sa v nej skrýva kus nežnej ženskej – drsný look doplnila honosnou korunkou, pričom s takouto podobou by ju zrejne nespoznala ani rodina.

Z Kvetkinej premeny ostali doslova očarení aj jej fanúšikovia. „Ahoj, Kvetka, skoro mi mobil spadol na zem,“ napísal Janko. „Kvetka super, viem si ťa takto predstaviť v Teleráne, “ pridala sa k slovám chvály Silvia. Pozitívne komenty ale pri Markizáčke stále pribúdajú.

Zdroj: Instagram/kvetkah | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, kvetkah