Rok 2011 sa na Slovensku niesol v znameni telenovely Tisíc a jedna noc, ktorú väčšina ľudí pozná podľa jeho hlavnej hrdinky s netypickým menom Šeherezáda. Ak ste medzi jej fanúšičky patrili i vy, z aktuálneho výzoru herečky Bergüzar Korel ostanete poriadne šokované.

Po telenovelách ako Divoký Anjel, Esmeralda, Rosalinda či Skrytá vášeň zaznamenal väčší boom až turecký fenomén nazvaný Tisíc a jedna noc, ktorý spravil z herečky Bergüzar Korel nielen v jej krajine, ale na celom svete hviezdu doslova zo dňa na deň.

Seherezada

Na nepoznanie

Kým ženy túžili vyzerať ako ona a so zatajeným dychom sledovali jej životné peripetie s Onurom, muži obdivovali jej exotický vzhľad, krásnu tvár a dlhé vlasy. Tým je však už koniec. Bergüzar Korel alias Šeherezáda si pred pár mesiacmi hustú hrivu ostrihala a vymenila ju za chlapčenský účes. To ale nie je všetko!

Najnovšie totiž internet obleteli Bergüzarine fotky, na ktorých pripomína skôr školáka idúceho s kamošmi do skejtparku než 36-ročnú dámu. Napriek tomu, že ide zrejme len o nejakú filmovú postavu, krásnu Šeherezádu by sme dnes už v herečke vôbec nespoznali.

Seherezada

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, worldmilitarywallpaper.blogspot.com, YouTube