Gábora Bokora, vystupujúceho pod prezývkou Boki, sme spoznali v šou Československo má talent ako ambiciózneho mladého týpka, ktorý si fičí nielen na hip-hope, ale aj trendy veciach. Boki si preto vždy potrpí i na svoj účes, pričom vidieť ho s ruzpustenou „cibuľkou“ je naozaj rarita. My však jeden takýto záber máme!

Hneď, ako Boki predstúpil pred porotu siedmej série Československo má talent, ležali mu pri nohách všetci štyria členovia a spolu s nimi aj celý národ Slovákov a Čechov. A hoci zo súťaže ako víťaz nevzišiel, v kariérnej oblasti sa mu darí viac než dobre.

Boki

Pre mladého Šamorínčana je od začiatku jeho televíznej kariéry typický malý drdol na hlave, ku ktorému v dnešnej dobe inklinuje mnoho štýlových mužov, napríklad vrátane Bokiho kolegu Majka Spirita. Raper sa ale rozhodol, že svojim fanúšikom aspoň na chvíľu ukáže, ako jeho vlasy pán boh stvoril.

Po tom, čo si modroočko, ktorý vo februári oslávi svoje 24. narodeniny, rozpustil háro, by ste ho veru nespoznali. Boki sa totiž premenil na Tarzana, ako sa i v popise fotky sám nazval. Avšak my by sme si ho s takýmto účesom pokojne vedeli predstaviť aj ako nejakého Fernanda v argentínskej telenovele. ?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Boki

Zdroj/Foto: Instagram/bokmajster