Napriek tomu, že filmové spoločnosti každoročne produkujú množstvo filmov s vianočnou tematikou, ktoré sa následne dostávajú na naše obrazovky, už takmer 30 rokov patria medzi topku snímky Sám doma. V druhej časti sa okrem iných postáv objavila aj nezabudnuteľná holubia žena. Viete, ako vyzerá dnes?

Príbehy rodiny McCallisterovcov milujú všetky generácie od najmenších až po tých najstarších. A hoci sme ich videli už asi miliónkrát, každé Vianoce sledujeme osud malého Kevina tak, akoby sme sa s ním stretli prvýkrát v živote.

Sam doma

V druhej časti, v ktorej sa vynaliezavý chlapec ocitne sám v obrovskom New Yorku, patrila medzi najvýraznejšie postavy bezdomovkyňa neustále obkolesená množstvom holubov. Staršia pani zrejme rovnako ako Kevinovi najprv mnohým navodila strach, no nakoniec sa z nej vykľula milá osôbka so smutným osudom.

Sam doma

Dnes má herečka Brenda Fricker, ktorá sa narodila v Dubline, 73 rokov a okrem Sám doma zažiarila napríklad aj vo filmoch The National Theatre, The Royal Shakespeare Company či Moja ľavá noha, za ktorý dostala za rolu matky dokonca Oscara. Pozrite sa, ako vyzerá „holubia žena“ v súčasnosti! Spoznali by ste ju?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sam doma Sam doma

Zdroj: Wikipedia | Foto: YouTube