Vždy uhladená a elegantne nahodená moderátorka Janka Hospodárová poriadne prekvapila. Kostýmček a šatočky, na ktoré sme u nej stále zvyknuté, totiž nechala doma, a na markizácku párty sa vybrala ako se*y rebelka!

S televíziou Markíza sa už viac ako 20 rokov spája aj krásna moderátorka Janka Hospodárová. Hoci ide o neuveriteľne dlhú dobu, blondínka vyzerá stále ako vo svojich kariérnych začiatkoch a nejaké starnutie na nej absolútne nebadať.

Janka Hospodarova

Tvár markizáckeho športu pôsobí ako nežná a slušná víla, ktorú máme väčšinou možnosť vidieť len v elegantných outfitoch. O to väčší šok prišiel na vianočnej párty modrožltej televízie, kde Janka musela splniť rockový dresscode. Sympatická moderátorka sa tak zmenila naozaj na nepoznanie.

Kučeravá bujará hriva, príťažlivé kožené šaty a teraz pozor, TETOVANIE! Áno, čítate správne, pričom nešlo o žiadne mini srdiečko či hviezdičku. 42-ročná Janka vytasila takmer celú pokérovanú ruku. Napriek tomu, že išlo len o kamufláž, takýto drsniacky look jej mimoriadne svedčal.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Janka HospodarovaZdroj: Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/peterzakovic, tvmarkizaofficial