Sima Hégerová sa momentálne nachádza na výslní našej hudobnej scény. Len nedávno ohlásila vydanie nového albumu s názvom Podľa seba, čím poriadne potešila všetkých skalných fanúšikov. Sympatická speváčka je však aj majsterkou premien, nakoľko pravidelne dokáže uchvátiť ľudí excelentnými účesmi.

Usmievavej blondínke sa podarilo dosiahnuť kariéru, o akej sníva asi každý. Z neznámej účastníčky Hlasu ČeskoSlovenska sa v priebehu pár rokov stal idol mladých žien, ktoré sa v jej piesňach doslova vidia. Najnovší singel Dýchaj sa takmer bezprostredne po vypustení ocitol v Trendoch na YouTube, pričom Sima neváhala do natáčania pestrého videoklipu zapojiť aj „bežné“ dievčatá. Túto výzvu prijala napríklad i slobodná mamička Lenka, ktorú sme mali možnosť vidieť v reality show Farma X.

sima hegerova

Obľúbená hudobníčka však neprestáva prekvapovať! Tentokrát zverejnila fotografiu, ktorá okamžite ohúrila jej sledovateľov na sociálnej sieti. Sima totiž zhodila z hlavy povestné dredy či na hladko vyčesané vlasy a ukázala sa v poriadne divokej podobe. Jej nové bohaté kučery s afro nádychom si v priebehu pár hodín vyslúžili už viac ako 17 tisíc lajkov, pričom obdivné komentáre neustále pribúdajú. A čo na Simin nový účes hovoríte vy?

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                     ho >>>TU<<<

sima hegerova

Zdroj/Foto: Instagram/Simonahegerova