To, čo sa snažíme skryť pred ostatnými, a často aj sami pred sebou, sa dá jednoducho vyčítať z nášho nevedomia. Psychológovia na to používajú šikovnú pomôcku – projektívne testy. Nasledujúce optické ilúzie z vás budú čítať ako z otvorenej knihy! Chcete sa o sebe dozvedieť skrytú pravdu? Stačí, ak si odpoviete na otázku, čo ste na obrázku uvideli ako prvé…

Pripraviť sa, pozor, ŠTART!

žena verzus starý muž

Starý muž: Ste veľmi empatické stvorenie. Sršíte kreativitou a vychutnávate si krásu tvarov a farieb okolitého sveta. :)

Žena: Svet je pre vás buď čierny alebo biely – nezabúdajte na všetky tie odtiene sivej! Dívajte sa na okolie menej analyticky a nesústreďte sa len na holé fakty.

had verzus ruky

Had: Ste rodená líderka – máte prirodzenú autoritu, často preberáte všetku zodpovednosť, no nebojíte sa ani ukázať rešpekt svojim kolegom a potešiť ich pochvalou. :)

Ruky: Milujete precíznosť! Ste kritická, analytická a vaše plány sú nepriestreľné. Všetko vás to síce stojí veľa času, no lepšie vychytať prípadné muchy, kým sa dá, no nie? ;)

auto verzus muž s ďalekohľadom

Auto: Najviac si ceníte slobodu – ste otvorená príležitostiam, rada skúšate nové veci a nemáte problém s prekračovaním vašej komfortnej zóny. :)

Muž s ďalekohľadom: Často sa sústredíte len na veľký celok a prehliadate detaily. Síce vám to umožňuje rýchlo absorbovať množstvo informácií, no môže vás to v živote ochudobniť o plný pôžitok z neopakovateľných momentov.

mužská verzus ženská tvár

Mužská tvár: Se* je veľmi dôležitou súčasťou vášho života. Pravdepodobne sa vo svojom súčasnom vzťahu necítite plne uspokojená, a tak vám na um často prídu hriešne myšlienky na iných mužov. Dávajte si pozor a nestaňte sa otrokom svojej žiadostivosti!

Ženská tvár: Sršíte sebavedomím! Nebojíte sa plávať proti prúdu a keď vkročíte do miestnosti, často na seba strhnete všetky pohľady. ;)

lebka verzus žena

Žena: Celý život sa musíte obraňovať a obhajovať, čo vás mentálne a emocionálne vyčerpáva.

Lebka: Momentálne prechádzate ťažkým obdobím a veľmi sa vám nedarí nájsť efektívne riešenie.

Zdroj: Youtube