Erika Judínyová je známa tým, že v relácii Smotánka predvádza rôzne extravagantné kúsky, ktoré často nie sú po vôli divákov. V sobotu pôvabná blondínka opäť zažiarila netradičným kúskom a Slováci ju za outfit zvozili pod čiernu zem. 

Rodáčka z Partizánskeho je už dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou šoubiznisového programu Smotánka, kde informuje Slovákov o pikoškách našich i zahraničných celebrít. Počas moderovania populárneho projektu je Erika Judínyová vždy dokonale nastylovaná, no sledovateľom sa často jej róby nepáčia.

judinyova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aj v sobotu 52-ročnú krásku followeri skritizovali za zlatý trblietavý top, ktorý mala celebritná mamička na sebe. ,,No katastrofa, ako sa vyoblieka,“ zdôverila sa Gabriela.

,,Ten záves len stiahnúť, nemáte čo na seba?“ opýtala sa Ružena. ,,Túto ženu by ste konečne mali začať normálne obliekať alebo radšej zrušiť Smotánku,“ napísala Miroslava. ,,Čím ďalej, tým viac ju obliekajú ako do programu len pre dospelých,“ vyjadrila sa Dominika. Viac názorov si môžete prečítať nižšie!

FOTO! Outfit Eriky Judínyovej nájdete -TU-

judinyova

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/erikajudinyova