Byť celebritou je ťažké – neustále si musíte dávať pozor na každý svoj krok, inak sa vám to raz kruto vypomstí. Minulosť dohnala aj moderátorku Jasminu Alagič, ktorú si podal jej kolega Matej Sajfa Cifra kvôli trapasu z Miss. Naozaj bola táto verejná potupa nutná?

Najmedializovanejšieho slovenského páru Rytmusa a Jasminy sú opäť plné články – môže za to údajne tehotenstvo s raperom. Požehnaný stav je šokujúcou novinkou sám o sebe, nie to ešte po tak krátkom vzťahu. Slováci sa totiž dodnes spamätávajú z burácajúceho rozchodu Rytmusa a speváčky Dary Rolins, takže každý ostal správou doslova ochromený.

rytmus jasmina alagič

Funrádio si udalosť vyložilo po svojom – miesto bulvárnych špekulácií radšej využili údajné tehotenstvo na to, aby čitateľom pripomenuli Jasminin trapas z archívu. Písal sa rok 2009 a mladá kráska bola súťažiacou v Miss. V rámci talentovej disciplíny chcela ako pravá dáma z Balkánu všetkým ukázať svoje hudobné nadanie. Jej hra na saxofóne sa však zmenila na poriadne fiasko – každý štvrtý tón sa minul stupnici, z čoho rezalo uši aj divákom bez hudobného sluchu. Nič no, niekedy to proste nevyjde, v každom prípade faux-pas z minulosti nijako neovplyvňuje Jasminine úspechy v televízii ani v súkromnom živote.

jasmina alagič

Článok, ktorý vyhrabal nelichotivý záznam a opätovne ho čitateľom naservíroval, zdieľal aj populárny slovenský moderátor Sajfa. Tento príspevok obohatil o posmešný komentár: „Teraz neviem dostať tú melódiu z hlavy.“ Hádam má exotická kráska v sebe dostatok zmyslu pre humor, aby sa nad poznámkou povzniesla a sama sa na svojej falošnej hre na saxofón zasmiala. Veď koniec koncov o nič vážne nejde. 😉

Jasminine VIDEO z Miss

Zdroj: Facebook, Youtube | Foto: Facebook, Instagram