Slobodné mamičky Daniela a Veronika Nízlové sa následkom životných udalostí ocitli v rodičovskom dome, kde spoločne vychovávajú ich dcérky Lindu a Neu. Posledné dni sa tak začala šíriť správa, že atraktívne dvojičky obývajú jednu izbu. Aká je pravda? 

Mamička 2-ročnej Lindy, ktorá sa v novembri rozišla s futbalistom Stanislavom Lobotkom, chýry o spolunažívaní v jednej miestnosti so sestrou vyvrátila. ,,Extrémne ma to pobavilo. Na základe fotiek z IG V 6-nedelí, kde sme logicky v covid dobe nechodili nikam, aby sme neohrozili deti, média usúdili, že sa tlačíme v jednej miestnosti. Náš dom má takmer 300 m² a netlačíme sa. Veľa ľudí, aj známych, býva s rodičmi a pomáhajú si navzájom,“ objasnila Daniela Nízlová, ktorá taktiež prezradila, že má v pláne vytvoriť pre Lindušku jej vlastný priestor.

,,Zatiaľ spinkala s nami a nemala svoju izbičku, ale posnažím sa, aby mala v budúcnosti všetko potrebné, tak ako som sa postarala doteraz,“ píše speváčka. Populárna interpretka sa taktiež vyjadrila k bývaniu v Neapole. Vyzerá to tak, že to nebolo med lízať.

twiins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Bývali sme v normálnom prenajatom dome na dedine, nie v centre Neapolu. Denno-denne som riešila starosti ako plesne, nefungujúce kúrenie, chýbajúce osobné veci, výpadky elektriny, kedy som malej nevedela zarobiť mlieko, a ďalšie záležitosti. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Centrum Neapola je síce pekné aj krásne na fotkách, ale okolie je ako Egypt – smeti, potkany, kriminalita,“ spomína na Taliansko Danielka.

Foto/Zdroj: Instagram/danielatwiins