Čo sa týka súkromia, slovenská speváčka Tina nie je na zábery svojej rodiny vôbec skúpa. Avšak len čo sa týka jej najbližších členov, a teda manžela Separa a detičiek Lea a Aničky. Snímka exotickej krásky so súrodencami tak poriadne prekvapila, pričom spoločné korene nemôže zaprieť ani jeden z nich.

Akoby ich jedna mater mala! Pomyslíte si zrejme pri pohľade na najnovšiu fotku speváčky Tiny so súrodencami. Avšak všetci dobre vieme, že mamina v tomto prípade spoločná nie je, spája ich totiž jeden otec.

Tina

Keď sa Martina v roku 2003 zjavila na slovenskej hudobnej scéne, nikto nepredpokladal, že bude pochádzať z východného Slovenska. Jej tmavšia pleť a černošské črty tváre jasne napovedali, že korene bude mať aj niekde inde než len v Prešove. O svojom pôvode ale sympatická hudobníčka veľa nehovorila, čím chcela chrániť hlavne maminu. Dnes už však vieme, že okrem Slováka Roba má Tina aj ďalších súrodencov.

„Ak by sa zdalo, že vidíte podobu, nie je to náhoda,“ napísala Tina na spoločný rodinný záber z Valencie, ku ktorému doplnila, že má Robka aj ich. Okrem toho, že sa všetci na seba nesmierne podobajú, fanúšikovia si všimli i výraznú podobu medzi fešákom Davidom a Tininým 5-ročným synčekom Leom, s čím musíme len a len súhlasiť. Avšak všetci títo krásni ľudia sú ako cez kopirák! :)

Tina

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tina

Komenty fanúšikov k Tininej fotkeTina

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia