Viac než rok dozadu manželia Kmeťovci šokovali verejnosť, keď ohlásili rozchod. Separ aktuálne s mladšou tanečnicou Cynthiou Tóthovou neskrývajú vzájomné sympatie a novým partnerom sa pochválila aj speváčka Tina. 

V septembri tohto roku sa začalo pošuškávať, že exotická kráska má románik s interpretom Ferom Churým, známym ako Puerto. Avšak chýry o ich romániku 2-násobná mamička vyvrátila. ,,Môj status je stále rovnaký, som slobodná mama dvoch detí a tento stav je HYPERWAU a HYPERMŇAM,“ zaznelo na Tininých sociálnych sieťach. Avšak všetko nasvedčuje tomu, že jej slová sú už minulosťou.

tina

Talentovaná umelkyňa pred pár týždňami na Instagrame zodpovedala sledovateľom niekoľko ich zvedavých otázok. Čo ju robí šťastnou? ,,Detičky a ON,“ napísala tajnostkársky. Ešte záhadnejšie odpovedala na dotaz, či je single alebo zadaná. ,,Som šťastná. A on tiež,“ prezradila sledovateľom obľúbená speváčka.

spevacka tina

Hoci si známa interpretka súkromie stráži, teraz sa rozhodla s fanúšikmi zdieľať fotografiu, kde žiari v objatí mladého muža. ,,Vieš čo nám môžu? Poslať lásku späť,“ napísala do príspevku, pod ktorý zavesil komentár aj jej bývalý manžel Michael Kmeť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pekný muž, môže byť,“ uviedol raper. ,,Veď však večera vo štvorici no,“ odpovedala zamilovaná Slovenka, ktorá má so svojím ex výborný vzťah. Treba uznať, že Separ nepochybne hovoril pravdu – mladík po Tininom boku je skutočne veľký fešák.

Foto/Zdroj: Instagram/tinaslovakia