Speváčka Tina dostala od manžela na svoje 35. narodeniny ten najúžasnejší darček – Separ milovanej polovičke venoval cestu do Afriky, kde siahajú jej korene. Z ďalekej Rovníkovej Guinei tak talentovaná čokoládka publikuje jeden úžasný záber za druhým, avšak jej posledné fotky sú naozaj TOP!

Tina si potulky po Rovníkovej Guinej užíva plnými dúškami. Spoznáva tu totiž nielen členov rodiny z otcovej strany, ale aj miestne zvyky, tradície či všetky prírodné úkazy, ktorých je v exotickej Afrike viac než dosť.

Po tom, ako rodená Prešovčanka fanúšikov očarila nádhernou snímkou so sestrou Aliciou, vyráža dych úžasnými zábermi s opicami, aké jej určite bude závidieť mnoho z vás. Byť v tesnej blízkosti s týmito krásnymi zvieratami, to sa veru nepodarí len tak hocikomu, pričom rozkošné objatia a bozky len tak padali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aby však Tina predišla zbytočnej kritike od ľudí, radšej verejne napísala, že chlpáči majú poriadny výbeh. ,,Bolo to o to krajšie, že nie sú v ohrade, za plotom ani na reťazi, ale majú výbeh do lesa…,“ informovala svojich sledovateľov hudobníčka. Každopádne, stretnutie s týmito neuveriteľne zlatými tvormi musel byť pre Tinu nezabudnuteľným zážitkom.

Zdroj/Foto: Instagram/tinaslovakia