Martina Kmeťová (rod.Csillaghová), známa predovšetkým pod pseudonymom Tina, sa stiahla z hudobnej scény po tom, čo jej diagnostikovali zákernú chorobu. Nadanú speváčku trápi skleróza multiplex, ktorá jej radikálne zmenila život.

Tina sa po zistení danej choroby rozhodla zabojovať o svoj život nie liekmi, ale vlastnou hlavou. Jej krok odmietnuť liečbu v tom čase kritizovalo množstvo ľudí i lekárov, avšak tvrdohlavá mamička sa nevzdala a dodnes verí v silu duchovna a pozitívneho myslenia.

Tento životný postoj sa Tina rozhodla pretaviť i do skutkov. Tesne pred Vianocami totiž známa interpretka zavítala do nemocnice, kde svojim hlasom pomohla niekomu, kto to skutočne potrebuje. „Toto je moja priateľka Martinka, bývalá primátorka oddelenia a dnes sme jej prišli zaspievať,“ uviedla speváčka.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Tina si v danej chvíli zaspomínala i na časy, kedy bola na tom ona sama najhoršie. „Naše stretnutie mi pred pár rokmi zachránilo život,“ smutne priznala. „Nevedela o tom, zistila to až odo mňa a ja jej to nikdy nezabudnem,“ rozcítila sa pod príspevkom s krásnym odkazom.

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter