Ak sú rodičia hudobníci, každý akosi automaticky predpokladá, že ich deti po nich talent zdedia. Bude to platiť aj pre ratolesti, ktoré spolu vychováva sympatický pár slovenského šoubiznisu? Najnovšie rodinné video vám to prezradí!

Sympatická speváčka Tina (Martina Kmeťová, rod. Csillaghová, 34) sa v poslednej dobe stiahla zo svetla reflektorov a venuje sa najmä povinnostiam týkajúcim sa jej rodičovstva. Spolu so slovenskou hip-hopovou hviezdou, raperom Separom (Michael Kmeť, 32) vychovávajú dcérku Aničku (3) a syna Leonarda (5), ktorého má s futbalistom Richardom Lásikom. Aj keď sú detičky nevlastní súrodenci, rozumejú si výborne, čo vidno na mnohých fotkách, ktorými sa hrdí rodičia pýšia na sociálnych sieťach.

Napriek tomu, že Separ sám o sebe tvrdí, že je jedným z najvulgárnejších a najpriamočiarejších raperov na slovenskej hip-hopovej scéne, fotky s rodinou tomu vôbec nenasvedčujú. Rovnako i Tina pôsobí šťastne a vyzerá to tak, že rolu mamičky si užíva oveľa viac ako žiaru reflektorov. A čo ich deti? Dajú prednosť súkromiu alebo sa postavia za mikrofón a pôjdu v šľapajách svojich úspešných rodičov? Po zhliadnutí videa priloženého nižšie v tom budete mať jasno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.instagram.com/p/BrLg95QBBCr/

Zdroj: Instagram/tinaslovakia, wikipedia.org | Foto: Instagram/tinaslovakia/separ.dms