Chýba vám v šatníku ten správny farebný akcent, ktorý urobí váš outfit neprehliadnuteľným? Chcete vniesť do svojho života viac farieb a neviete, ako na to? Ako sa hovorí, niekedy stačí tak málo. A inak to nie je ani v tomto prípade.

Ak nie ste výstredný tip, ktorý sa oblečie od hlavy po päty do zvieracích vzorov, tak úplne postačí, ak svoju pozornosť upriamite na doplnky. V tomto prípade to budú lodičky či sandále. Poriadna žena by ich mala mať v šatníku hneď niekoľko. Leto je úžasná príležitosť, kedy môžete vytiahnuť zo skrine aj tie odvážnejšie kúsky. Ak také nemáte, ponáhľajte sa do obchodov, výpredaje práve začínajú. V prípade, že ste vyznávačkou minimalizmu a váš šatník tvoria farby ako sú béžová, biela, čierna, hnedá alebo staro ružová, tak neónové lodičky určite s radosťou privítate. V outfite plnom tlmenejších farieb sa vám budú na nohách dokonale vynímať, dodajú vám ten správny akcent a vy budete neodolateľná.

Pri nočných potulkách mestom musíte rátať aj s tým, že sa môže občas mierne ochladiť. Kto by už len chcel v lete prechladnúť a ostať ležať doma v posteli? Hľadáte niečo na prehodenie okolo ramien? Tak siahnite po kimone! Toto leto nemôžete mať vo svojej skrini nič lepšie. Obchody ponúkajú naozaj veľké množstvo krásnych vzorovaných, kvetinových či čipkovaných modelov. Ak chcete zapôsobiť, vyberte si kimono so strapcami. Etno štýl je stále in a zima vám určite nebude!

k3 k2 k1 b3 b2 b1

Foto: Pinterest