Spevácka súťaž The Voice Československo je plná nielen úžasných speváckych okamihov, ale aj rôznych bizarných situácií. Pred pár dňami napríklad priestory šou nečakane navštívila tatérka, ktorá zanechala odkaz na koži moderátorov Sharloty a Matúša Krnčoka a taktiež rapera Kaliho.

Krásna moderátorka The Voice Zone, ktorá spolu s Matúšom Krnčokom prináša pikošky zo zákulisia speváckej šou, nedávno prehlásila, že by si na seba nechala radšej vytetovať nejaký škaredý obrázok, než by mala prísť o vlasy. Sharlotiných slov sa, samozrejme, chytil jej kolega, vďaka čomu sa dnes česká hviezdička môže pýšiť novým tetovaním. A nielen ona!

Po tom, ako Sharlota prijala Matúšovu výzvu, a teda, že pred ostrihaním radšej uprednostní obráozk, do kulehy zatiahla aj samotného Matúša. Ten sa totiž v minulosti vyjadril, že by bol pre The Voice ochotný urobiť naozaj čokoľvek, dokonca si potetovať tvár. Mladá Češka tak zavolala tatérke a chíľu nato sa už pracovalo na kérkach. Do celého procesu sa ale napokon zapojil i kouč Kali, ktorý s novým tetovaním bez váhania súhlasil.

Sharlota a Matúš si navzájom vymyselli kérky bez toho, aby o tom ten druhý vedel. Po minútach bolesti sa však ukázalo, že bol tento krok správny – sympatickému blonďákovi na stehne pribudol odkaz Humor je dar, čo aj patrične okomentoval: ,,Ty vole, to je popi*i!“

Očarujúca speváčka sa pre zmenu môže najnovšie pochváliť nápisom pod kolenom Faking awesome, čo by sme mohli preložiť ako popi*či alebo ku*va úžasné. A práve táto hláška je vraj Sharlotinou úplne najobľúbenešjou.

Posledný pán na holenie Kali si nechal na nohe zvečniť dátum narodenia svojej dcérky Nelky, a teda 15. 2. 2019, pričom k nemu doložil aj veľavravné srdiečko. Všetci traja tak mohli byť po odchode tatérky naozaj spokojní.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

The Voice

Celý diel The Voice Zone, v ktorom sa Matúš, Sharlota a Kali nechali potetovať, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markíza.sk, Instagram/thevoiceceskoslovensko, matuskrncok, dezertkalimusic