Paulína Ištvancová (25), finalistka súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar 2009, a Martin Madej (30) sa konečne stali hrdými rodičmi! Speváčka a redaktorka spravodajstva TV JOJ porodila svojho prvého synčeka pred dvoma dňami.

Je tomu len zopár mesiacov, čo sa na verejnosti prevalila informácia, že Martin Madej a Paulína Ištvancová tvoria zamilovaný pár. Sympatickí umelci sa miesto verejného záujmu venovali aj naďalej radšej sami sebe a dnes sa tešia z vytúženého synčeka, ktorý dostal meno Markus.

„Áno, volá sa Markus a meria 52 cm a váži 3 700 g. Pocity boli úžasné. Bol som pri pôrode a bol som pri zrode zázraku, aj keď to znie ako klišé, ale bolo to tak. Paulínka to zvládla skvele, som na ňu veľmi pyšný,“ priznal pre Topky Martin Madej.

Paulína dieťatko prenášala dlhých desať dní, pričom chlapčeka napokon porodila predvčerom: „Desať dní prenášala, malému sa nechcelo veľmi na svet, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a obaja sú zdraví. Meno sme vyberali spoločne,“ dodal pre portál dojatý spevák.

Šťastným rodičom srdečne blahoželáme a prajeme najmä veľa zdravia! :)

Zdroj: Topky.skFoto: Instagram