Sympatická víťazka tohtoročnej SuperStar Tereza Mašková patrila už od samého začiatku k horúcim adeptom na post víťaza celej šou. A hoci svoje kvality dokazovala zakaždým, keď začala spievať, vždy sa našiel niekto, kto talentovanú dievčinu zhejtoval až pod čiernu zem. 

Raz to bolo kvôli jej výrazným ružovým vlasom, inokedy zas pre jej (vraj tučnú) postavu. Ako sa hovorí, kto chce psa biť, palicu si nájde, a inak tomu nie je ani tentoraz. Istý český online magazín totiž začal spochybňovať Terezino víťazstvo v SuperStar a jej vyhliadky do budúcna, veru, vôbec nevidí v pestrých farbách, čo je v prípade nadanej speváčky priam nepochopiteľné. Navyše, dôvody, ktoré uvádza, vám zaručene pohnú žlčou!

Opäť narážajú na jej vzhľad

O Maškovej speváckych kvalitách nikto nepochybuje, no problém vidia predovšetkým v jej extravagancii, ktorá nestačí. To je síce pravda, no ružová farba na hlave skutočne dnes nie je už ničím výnimočná, veď v uliciach miest vídavame mnohokrát omnoho bláznivejšie účesy, nad ktorými sa už nikto ani nepozastavuje. V prípade umelkyne môže z nášho pohľadu ísť dokonca o istú výhodu, pretože je dobrým poznávacím znamením, ktoré ju odlíši od ostatných.

Nevie zvládať emócie

Kvôli plaču pred televíznymi kamerami robia hejteri z Terezky labilnú osobu, ktorá nezvláda svoje emócie, a tým pádom sa do sveta šoubiznisu nehodí. Nezmysel! Ukázať svoje city ešte neznamená neschopnosť presadiť sa. Príkladom môže byť spevácka diva Lucie Bílá, ktorá nemá problém rozplakať sa aj počas svojich živých vystúpení, a práve to z nej robí kráľovnú, ktorú obdivujú tisícky fanúšikov.

Toto radšej snáď ani nečítajte

Je nudná! WTF??? Skutočne hovoria o Tereze Maškovej, najlepšej speváčke všetkých speváckych šou u nás? Veď Terezin spevácky prejav je neskutočný a na pódiu robí všetko možné, len nenudí! To, že nebude hviezdou bujarých večierkov, nám naozaj nevadí, nás zaujíma predovšetkým jej spev a ten je famózny.

Je ľahko manipulovateľná

Podľa niektorých je Tereza jelito z malomesta, ktoré so sebou nechá veľmi ľahko manipulovať. Ako k tomuto záveru dospeli, netušíme, no o nadanú hudobníčku v tomto smere naozaj strach nemáme. Nezľahčovali by sme ani jej víťazstvo v súťaži. Podľa nás si za to zaslúži minimálne uznanie a vôbec nás nezaujíma, koľko víťazov predchádzajúcich ročníkov sa na hudobnom trhu nepresadilo. Talent je talent a ten treba podporovať!

Tereza Mašková – Fighter (Christina Aguilera)

Zdroj: extra.cz | Foto, Video: YouTube