Mladý, iba 30-ročný Arcadio dokázal zo svojich kíl urobiť mimoriadnu prednosť. Jeho výrazná nadváha ho rozhodne netrápi a byť „plus size modelom“ dnes evidentne nie je hitom iba v ženskom svete modelingu!

Arcadio Ady Del Valle bol roky nespokojný so svojím vzhľadom a celoživotnou nadváhou. Dokázal sa s tým ale psychicky vyrovnať a dnes je hrdý na to, ako vyzerá. „Sledoval som plus size modelky a to, ako dokážu milovať svoje telo. Začal som zdieľať svoje fotografie na sociálnych sieťach a bol som prekvapený, aké pozitívne ohlasy som mal,“ hovorí o svojich kariérnych začiatkoch Arcadio.

Jeho fotky si všimla značka VOLARE, v ktorej sa uchytil ako profesionálny model. Arcadio sa stretáva s rôznymi názormi, pričom sa, samozrejme, nájdu aj ľudia, ktorí ho kritizujú za to, ako vyzerá, že nosí make-up a podporuje obezitu, ktorá nie je zdravá. Napriek tomu sa častejšie stretáva s pozitívnymi ohlasmi. Jediným jeho cieľom je ukázať, že nezáleží na vašej váhe, ale na tom, aby ste si dokázali splniť svoje sny. A v tom s ním súhlasíme!

Zdroj: The Sun │ Foto: Instagram/adydelvalle_